Menu Kapcsolat

Csapatunkba Projektmenedzsert keresünk műszaki területre.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Önkormányzatokkal, hatóságokkal valóoperatív kapcsolattartás, státuszolás
  • Építési, közmű engedélyeztetési hatósági eljárások felügyelete
  • Közterületi utcabútorok műszaki tartalmának és telepítési módjának a megismerése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, háttéranyagok előkészítése
  • Alvállalkozók felkutatása gyártáshoz, telepítésekhez
  • Közműegyeztetések és engedélyeztetések koordinálása, alvállalkozók irányítása, megbízása
  • Beruházási projektek lebonyolítása
  • Új műszaki megoldások felkutatása
  • Innovatív megoldásokban való részvétel, új módszerek kidolgozása
  • Műszaki fejlesztések koordinálása
  • Beszállítók koordinálása, tendereztetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki területen
  • Építőiparban való jártasság
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 év csapatvezetői, people manager gyakorlat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Beszerzési, kereskedelmi ismeretek
  • Stabil MS Office ismeret, Excel felsőfokon való használata
  • Agilis személyiség
  • Asszertív kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, tárgyalástechnikai gyakorlat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Speciális háttérprogramok megismerése, használata
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, támogató vezetők
  • Közös csapatépítő programok, remek hangulat
  • Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
  • Céges telefon, laptop
  • Céges gépjármű magánhasználatra is

Jelentkezéshez küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat az allas@jcdecaux.com e-mail címre a megpályázott pozíció nevével, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet! Várjuk a jelentkezésed!

Mit szeretnél most tenni?