Menu Kapcsolat
  • Hu

Proaktív műszaki csapatunkba Mérnököt keresünk.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Helyszínbejárások, műszaki egyeztetések az értékesítéssel, hatóságokkal, alvállalkozókkal
  • Telepítések koordinálása, dokumentálása
  • Új utcabútorok terveztetése, telepítésének engedélyeztetése
  • Utcabútorok és egyéb reklámeszközök kihelyezésének koordinálása, átadás- átvétele
  • Helyszíni felméréseken való részvétel
  • Innovatív megoldásokban való részvétel
  • Beruházási projektek lebonyolítása
  • Utcabútor telepítési projektek levezetése
  • Átfogó energetikai korszerűsítési feladatok
  • Digitális hirdetési hálózat kialakítása
  • Karbantartási projektek felügyelete
  • Műszaki fejlesztések koordinálása
  • Beszállítók koordinálása, tendereztetése

Mit várunk el Tőled?

  • Mérnöki BsC végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minőségbiztosítási jártasság (pl. SQE)
  • Műszaki rajzolás, AutoCAD ismerete
  • Felhasználói szinttű számítógépes ismeretek, MS Office stabil kezelése
  • Agilis személyiség
  • Asszertív kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, tárgyalástechnikai gyakorlat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Speciális háttérprogramok megismerése, használata
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, támogató vezetők
  • Közös csapatépítő programok, remek hangulat
  • Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
  • Céges telefon, laptop

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérjük, hogy mellékeld fényképes önéletrajzodat, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet!

Mit szeretnél most tenni?