Menü Kapcsolat
Milyen feladatokban számítunk Önre?
  • napi könyvelési feladatok ellátása – szállító, vegyes feladások
  • számlák iktatása
  • partnerekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • havi, negyedéves, éves zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések
  • aktív részvétel auditokban és adóhatósági vizsgálatokban
  • pénzügyi csoporttal való hatékony együttműködés
  • tárgyi eszköz állomány aktiválása, selejtezése társosztályokkal történt egyeztetés után, illetve értékcsökkenés számítása – havonta
  • évente tárgyi eszköz leltár együttműködve a társosztályokkal
  • tárgyi eszközhöz kapcsolódó ellenőrzési feladatok
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Mit várunk el Öntől?
  • Közgazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Haladó számítógép-felhasználói ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • SAP ismerete előnyt jelent

Miért válassza a JCDecaux-t?
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria és egészségbiztosítási csomag
  • Céges telefon – korlátlan kerettel
  • Közös programok, remek hangulat
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Kutyabarát iroda

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy mellékeld magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, valamint jelezd bruttó bérigényedet!

Mit szeretnél most tenni?