Menü Kapcsolat
Fő feladatok:
  • a vállalat működősének, folyamatainak részletes elemzése és ellenőrzése a jogszabályoknak és belső szabályzatoknak és céloknak megfelelően,
  • a vizsgált folyamatokkal kapcsolatos megállapítások, ajánlások tétele, valamint elemzések készítése
  • folyamatfejlesztési javaslatok meghatározása valamennyi osztályra és tevékenységre vonatkozóan, a stratégiai céloknak megfelelően
  • a javasolt fejlesztések megvalósítása és teljesülésének ellenőrzése
  • audit (külső és belső) rendszer kialakítása és működtetése
  • az új műszaki szolgáltatások/termékek minőségtervezésének koordinálása
  • ügyfél elégedettség növelése
  • minőségmutatók alakulásáról folyamatos tájékoztatás a Menedzsment részére
  • ad-hoc jellegű, rendkívüli vizsgálatok lefolytatása a felettes vezető megbízásából,
  • együttműködés a társosztályokkal

Elvárt képzettségek és képességek:
  • felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás
  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • kritikai érzék, elemző és értékelő készség, precizitás.
  • problémamegoldás, rendszerszemlélet, lényeglátás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
  • Támogató vezetés
  • Kiváló munkakörülmények, versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Mit szeretnél most tenni?